Jūras svētku svinēšana otrajā jūlija sestdienā uz kuģīša Vecrīga

Datums, laiks
11/07/2020
10:00 - 16:00

Vieta
Kuģītis Vecrīga


Kā jau tradicionāli Jūras svētkus otrajā jūlija sestdienā mēs atzīmējām ar kopēju izbraukumu ar kuģīti pa Daugavu. Priecājamies, ka COVID-19 nav izjaucis mūsu tradīciju un  arī šogad , kā ierasts ,  šis pasākums ar Latvijas Tirdzniecības flotes Jūrnieku arodbiedrības atbalstu notiks sestdien 11. Jūlijā .

Vēl jo vairāk , šinī braucienā LJS valde grib “revanšēties” saviem biedriem un sadarbības partneriem par COVID-19 izjaukto kopsapulci , LJS 30 gadu jubilejas svinēšanu un paveikt iekavēto neformālākā gaisotnē , aicinot jūs kopā ar saviem tuviniekiem ņemt dalību kopējā izbraucienā ar kuģīti  “Vecrīga”. Mūsu brauciens sāksies no Akmens tilta piestātnes 11. jūlijā  pulksten 10.00  un ilgs līdz 16.00 . Būs arī iespēja tiem, kuri tik ilgi nevarēs atrasties uz kuģa,  pārtraukt “reisu” aptuveni  divas stundas ātrāk, piestājot uz īsu brīdi pie piestātnes izkāpšanai.  Brauciena laikā godināsim LJS  veterānus, kuri ņēma dalību LJS dibināšanā un aktīvi darbojās visus šos gadus , atbalstot mūsu aktivitātes dažādos pasākumos. Visu brauciena laiku mūs priecēs Antas Eņģeles izdziedātās dziesmas par jūru un “tiem kam mūžs pie jūras ”.

Lai sastādītu šī brauciena  “kuģa rulli” , lūdzu visus dalībniekus  pieteikties elektroniski ([email protected]) vai zvanot pa telefonu 29220405  un  paziņot par savu dalību braucienā un līdzbraucēju skaitu.

Priecīgu vasaru un tiekamies 11. jūlijā tikpat lustīgos  Jūras svētkos.

 

Cik jautri ir šādā pasākumā var redzēt iepriekšējā gada bildēs šeit: