IMSC pasākums ģimenes vērtību stiprināšanai caur aktīvu dzīvesveidu 2021 (Ventspils, Latvija)

Datums, laiks
23/06/2021 - 27/06/2021
Visu dienu


IMSC organizētā pasākuma mērķis ir piedāvāt jūrniecības nozares darbinieku ģimenēm alternatīvu iespēju svētku svinēšanai ģimenes lokā, iesaistoties aktīvā un veselīgā dzīvesveidā, dažādu sporta aktivitāšu veicināšanā un attīstībā.
Pasākums ir ieplānots 2021. gada 23.-27. jūnijā Ventspilī.
Pasākumu atbalsta Sabiedrības Integracijas Fonds www.sif.gov.lv

Pasākuma ietvaros dalībniekiem katru dienu tiks piedāvātas dažādas sporta aktivitātes, dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, dažādām vecuma grupām, lai katram izdodas atrast tieši sev un savai ģimenei piemērotākās nodarbības. Tāpat visiem ieinteresētiem tiks piedāvātas kultūras aktivitātes un izklaides pasākumi.

Pasākuma programma ir pieejama šeit:
https://drive.google.com/file/d/1r2ppSzJXqpHFhUSyBj8ZrD10LcmhB9yk/view?usp=sharing

Reģistrēties pasākumam var šeit:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPKi7RaUqrYEtJ_09zPXOIB5h3SxPLHa9ZcD8F6dwQhmSjdw/viewform vai pa e-pastu [email protected]

Uzdod jautājumus: [email protected]

🏠Ēdināšanas un izmitināšanas izmaksas ir katras ģimenes personīgie izdevumi.
📍Aktivitāšu galvenā vieta ir Reņķa Dārzs: https://goo.gl/maps/znDRWWYnMS3zGuMS8
Tāpēc IMSC lūdz meklēt sev piemērotu izmitināšanas vietu kaut kur tuvākajā apkārtnē, vai arī citā vietā, kur jums patīk. Mēs iesakām izmantot tādas vietnes kā www.booking.com un www.airbnb.com.
💰Pārējās izmaksas saistītas ar pasākuma fizisku nodrošināšanu, noskaņas radīšanu (aktivitāšu organizēšana un vadīšana), dokumentēšanu (fotogrāfēšana, filmēšana) tiks īstenotas pateicoties Sabiedrības Integracijas Fonda atbalstam un IMSC komandas darbam.