Seminārs – Jauniešu nākotne jūrniecībā

When

17/06/2022    
12:30 - 15:30

 

Latvijas Jūrniecības savienība sadarbībā ar Rīgas Brīvostas pārvaldi 2022. gada 17. jūnijā organizē  nozares semināru par jauniešu piesaistīšanu jūrniecībā un jūrniecības popularizēšanu.

Semināra mērķis ir  jūrniecības uzņēmumu un organizāciju dalīšanās ar pieredzi par  esošajiem pasākumiem jauniešu piesaistē, kā arī kopīga diskusija par iespējām kopīgi koordinēt jauniešu piesaistes pasākumus un popularizēt jūrniecību. Tāpat arī seminārā tiks prezentēti jauniešu aptaujas rezultāti, kurā piedalījās Latvijas jaunieši un konkursa Enkurs dalībnieki, sniedzot viedokli par faktoriem, kas ietekmē viņu karjeras izvēli, interesēm, brīvā laika pavadīšanas paradumiem. Kopumā aptauju ir aizpildījuši aptuveni 170 jaunieši.

Semināra dalībnieki
  • Ar pieredzi par īstenotajiem jauniešu piesaistes pasākumiem dalīsies Rīgas Brīvostas, Novikontas Jūras koledžas, LSC kuģu menedžmenta un Latvijas Jūrniecības savienības pārstāvji.
  • Paneļdiskusija, kurā piedalīsies jūrniecības kompāniju un organizāciju pārstāvji, lai diskutētu par jūrniecības tēlu, tā pievilcību, jauniešu piesaistīšanu.
  • Semināra mērķauditorija ir jūrniecības uzņēmumu un organizāciju pārstāvji un darbinieki, jūrniecības nozares profesionāli, jūrniecības iestāžu studenti.
Reģistrēšanās semināram un cita informācija:

Seminārs ir bez maksas, bet iepriekš ir nepieciešams tam reģistrēties. Semināram var pieteikties, aizpildot pieteikuma formu līdz 14.06.2022. šeit: https://forms.gle/uhXZkffePyidvvTp7

Seminārs norisināsies Rīgas Brīvostas pārvaldes ēkā Kalpaka bulvārī 12 – konferenču zālē. Reģistrācija no plkst. 12:30., pats seminārs no 13:00 līdz 15:30. Darba valoda ir latviešu valoda.  Netālu no semināra norises vietas ir pieejamas maksas autostāvietas.

Semināra apraksts:Jauniešu nākotne jūrniecībā


Seminārs ir daļa no Latvijas Jūrniecības savienība organizētā projekta Enkurs -2022, kas ir saņēmis finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.