Ziemassvētku labdarības akcija – uzdāvini bērnam audžuģimenē prieku!

Latvijas Jūrniecības savienība aicina ikvienu iesaistīties dāvanu sagādāšanas akcijā bērniem no audžuģimenēm un uzdāvināt šiem bērniem prieku!

Latvijas Audžuģimeņu biedrības misija ir veicināt un atbalstīt bāreņu vai bez vecāku gādības palikušo bērnu audzināšanu ģimeniskā vidē. Tāpēc jau vairākus gadus LatvijasJūras administrācija īsteno dāvanu un atbalsta savākšanas akciju audžubērniem. Jau iepriekšējā gadā LJS nolēma iesaistīties un aicināja savus biedrus un sadarbības partnerus iesaistīties labdarības akcijā, atbalstot Latvijas Audžuģimeņu biedrības paspārnē esošos audžubērnus ar dāvaniņām audžubērniem. Šogad tika sperts solītis tālāk un uzsākta aktīvāka sadarbība. Šīs sadarbības ietvaros jau notika vairāki pasākumi, piemēram, ekskursija ar kuģīti “Vecrīga”, audžubērnu ekskursija uz Ainažu jūrskolas muzeju, audžubērnu tikšanās ar kapteini A.Ikaunieku un rakstnieku V.Novikovu ( Tikšanās ar audžuģimenēm – 23.10.2019 ). Šie pasākumi, kā redzams bildēs, bija silti un sirsnīgi, prieka un emociju pilni.

Uzdāvināt prieku bērniem!

Tagad pirms Ziemassvētkiem LJS organizē dāvaniņu akciju bērniem no audžuģimenēm, jo Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kurā LJS grib šiem bērniem palīdzēt noticēt brīnumam.

Mēs zinam, ka ģimene  šobrīd ir tā vērtība, kuru nepieciešams atbalstīt un stiprināt, lai Latvija augtu un veidotos par stipru nāciju.  Ģimene ir svarīga bērnības laika sastāvdaļa, jo lielākais Ziemassvētku prieks gandrīz ikvienam ir piedzīvots bērnībā, esot kopā ar ģimeni pie eglītes un nepacietībā gaidot, ko Ziemassvētku vecītis šogad būs atnesis. Un tāpēc bērnu prieks, kad viņi pie eglītes saņem dāvaniņu ir labākais paldies.

Iespējas iesaistīties

 1. Jebkurš var sagatavot nelielu dāvaniņu un aiznest to uz tuvāko dāvanu savākšanas punktu. Informācija par dāvanu savākšanas punktiem ir atrodama zemāk.
 2. Uzņēmumi var kļūt par akcijas sadarbības partneriem un sazināties ar Robertu Gailīti ( +371 26178188 [email protected]) vai Eduardu Šeremetu ( +371 25442289 [email protected]) par iepējām izvietot dāvanu savākšanas punktu pie sevis, savās telpās.
 3. Jebkurš var aizvest nelielu dāvaniņu uz Latvijas audžuģimeņu biedrību – Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009 ( http://www.labiedriba.lv/lv/kontakti ). Bērni būs priecīgi un pateicīgi.
 4. Uzņēmumi un privātpersonas var noziedot nelielu naudas summu Latvijas audžuģimeņu biedrībai – Konta Nr.: LV79PARX0000233751014, vai sazināties ar biedrību par citām atbalsta iespējām.

Idejas dāvaniņām

Dāvaniņas mērķis ir sagādāt audžubērnam prieku, tāpēc vēlams, ka tā ir tāda, kuru var izlozēt loterijā – grāmata, spēles, sporta piederumus u.c. Piemēram, Latvijas Jūras administrācijā, kur arī pagājušajā gadā tika vāktas dāvaniņas, papildus saziedotajām dāvanām arī sapirka dāvanas Audžuģimeņu biedrības biedrības jaunā gada pasākuma loterijai – tai skaitā, vafeļu pannu, tosteri (ticiet vai ne, bet par šādām lietām laimējušie bērni bija ļoti priecīgi), rotaļlietas, sporta preces, galda spēles, šļūkšanas paliktņus (plastmasas “šķīvjus”, ar kuriem šļūc no kalna), saldumus u.c.

Tā kā dāvanas tiks apkopotas Ziemassvētku loterijā, tad tā var arī nebūt iesaiņota, jo tad loterijas organizatoriem būs vieglāk saprast vai kaut ko pielikt klāt dāvaniņai vai nē.

Dāvaniņa var nebūt arī 100% jauna un pa tiešo no veikala, tā var būt mazlietota, galvenais, lai to saņemt bērnam būtu patiešām prieks. Piemēram, pāris reizes uzspēlēta galda spēle, kas ir tikpat kā jauna, būs īstā.

Labdarības akcijas organizatori un sadarbības partneri

Organizatori:

Šajā akcijā ir iesaistījušies jau sekojoši uzņēmumi un organizācijas, kuros var nodot dāvaniņas audžubērniem:

Latvijas Jūras administrācija
– akcijas aizsācējs
Latvijas Jūras akadēmija
Kids Gym
Novikontas Jūras koledža
Latvijas Jūras akadēmijas Studentu padome
Buru kuģu kolekcija Rojā

Dāvaniņu ziedošanas punkti

Šobrīd dāvaniņas var nodot uzņēmumos, kas ir iesaistījušies šajā akcijā. Uzņēmumu atrašanās vieta un kontaktinformācija ir redzama kartē.

 • Latvijas Jūras administrācija: Trijādības iela 5, 26454516
 • Novikontas Jūras koledža: Duntes iela 17a , 67399999
 • Latvijas Jūras akadēmija: Flotes iela 12 k – 1 , 20213328
 • Ziemeļu Enkurs alus darītava: Matīsa iela 8 , 20 722 200
 • Latvijas Audžu ģimeņu biedrība: Pērnavas iela 62 , 26004103
 • Buru Kuģu kolekcija Rojā: Selgas iela 14, Rojas autoosta, 29434345 
 • Kids GYM: Vecumnieku veselības centrā, 26367452

Lai mums visiem ir priecīgs un gaišs šis svētku laiks

Latvijas Audžu ģimeņu biedrības mājas lapa: http://www.labiedriba.lv/

Biedrības reģistrācijas Nr.40008008996

Juridiskā adrese: Viršu iela 17-53, Rīga, LV-1035

Biroja adrese: Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009

Banka: Citadeles banka

Konta Nr.:LV79PARX0000233751014

SWIFT Kods PARXLV 22

Tel.nr.: +371 26004103 Ilze Golvere

e-pasti: [email protected].